Tamro. Zāļu un medicīnas preču lieltirgotava Latvijā ar 10 gadu pieredzi. Tamro darbība atbilst Eiropas Savienībā, kā arī Latvijas Republikā pieņemtajām Labas Zāļu izplatīšanas prakses vadlīnijām. Uzņēmums strādā saskaņā ar starptautiskās lieltirgotavu darbības kvalitātes sistēmas principiem.


Magnum Medical. Darbības veids: farmakoloģisko līdzekļu un preparātu iegāde un realizācija; vairumtirdzniecība ar zālēm, drogām, ķimikālijām, ārstniecības un medicīniskās diagnostikas līdzekļiem; pārsienamo materiālu un citu aptiekas sortimenta preču iegāde un tirdzniecība.


Aptiekas un partneri. "Aptiekas un Partneri" darbības mērkis ir dot iespēju aptiekām - partneriem palielināt to darbības ienākumus, konkurences spājas Latvijas farmācijas tirgū un nodrošināt tam ilggadīgu attīstību. Ar "Aptiekas un Partneri" sadarbojas 144 aptiekas un tā pārstāv 14% no Latvijas farmācijas tirgus. Partneru aptiekas saņem papildus ienākumus sadarbojoties ar 5 lieltirgotājiem un 47 ražotājiem, izmanto no organizācijas budžeta apmaksātus apmācības kursus un datorprogrammas, ka arī vienoto markētingu uz pircēju.